2021-07-21

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Superjednostka poszukuje osoby na stanowisko:

KONSERWATOR

Główne zadania:

  • bieżąca obsługa obiektu Superjednostki, utrzymanie we właściwym stanie technicznym urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń budynku,
  • wykonywanie drobnych prac montażowych i remontowych,
  • bieżące drobne naprawy,
  • prace porządkowe na terenie Osiedla Superjednostki stanowiące skomasowaną jednostkę techniczną.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w pracach remontowo-naprawczych z zakresu bieżącej naprawy mieszkań i lokali,
  • mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe w zakresie elektrycznym i gazowym,
  • oczekujemy samodzielności, kreatywności, zaangażowania oraz umiejętności planowania zadań pod względem pilności ich wykonania,
  • umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z mieszkańcami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełne wyposażenie osobiste i w pełni wyposażone zaplecze techniczne,
  • miłą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ww. ofertą prosimy o kontakt z Administracją Osiedla Superjednostka tel. (32) 203-75-46 , (32) 203-63-41 lub złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie KSM ul. Klonowa 35c, 40-168 Katowice z dopiskiem "Stanowisko Konserwator Administracja Osiedla Superjednostka"

Wiadomości

Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.