Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.
- czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
- lipiec – Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
- sierpień – Centrum-I, Giszowiec, Zawodzie
- wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
- październik – Kukuczki, Śródmieście
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy firmy ista Polska powinni być wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma ista Polska.
Osiedle HPR
Termin I 01.06.2020 - 05.06.2020
Termin II 08.07.2020 - 09.07.2020
Osiedle WIERZBOWA
Termin I 09.06.2020 - 03.07.2020
Termin II 27.07.2020 - 05.08.2020
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I 24.06.2020 - 01.07.2020
Termin II 07.09.2020 - 08.09.2020
Osiedle JANÓW
Termin I 17.06.2020 - 26.06.2020
Termin II 03.09.2020 - 04.09.2020
Osiedle SZOPIENICE
Termin I 02.07.2020 - 24.07.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
09.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119c,119d,119e,119f |
10.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 91d,93b,91c,93d |
11.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamehofa 16a,16b,16c,18,18a |
11.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 5,7,9,11,13,15 |
14.09.2020 |
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnia 1,3,5,7,9,1a,3a,5a,7a,9a,7b,9b |
15.09.2020 |
15:00 – 19:00
|
Bednorza 24,26,28,30,32,36,38 |
15.09.2020 |
15:00 – 19:00
|
Hallera 28e,28f,28g
Hallera 32a,b,c,d,e,f,g,h
|
Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I 06.07.2020 - 17.08.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
22.09.2020
|
16:00 – 20:00
|
Markiefki 32,34,36
Kopalniana 2c
Ścigały 2,2a,6,8
|
23.09.2020
|
16:00 – 20:00
|
Markiefki 33,33a Markiefki 37,39,41 |
24.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Nadgórników 2,4,6,8,10 Nadgórników 12,12a,12b,12c |
28.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Ścigały 27,31,33 Ścigały 27a,29a,31a,33a
Ścigały 35,37,39
|
29.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Ścigały 35a,37a,39a,41a Ścigały 45,45a,45b,45c Ścigały 47,47a,47b |
01.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Wróblewskiego 7a,7b
Ścigały 36,38,40,42,44,46
|
09.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Wajdy 23,25,27
Ścigały 28,32,34
|
Osiedle GWIAZDY
Termin I 13.07.2020 - 07.08.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
10.09.2020
|
15:00 – 20:00
|
Roździeńskiego 86 (m. 1-110) |
11.09.2020
|
15:00 – 20:00
|
Roździeńskiego 86 (m. 111-192) |
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m. 1-87) * |
15.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 86 (m. 88-192) * |
10.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 1-110) |
11.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 111-192) |
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 1-92) * |
15.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 90 (m. 93-184) * |
16.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Roździeńskiego 88 (m. 1-184) |
02.10.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m. 1-68) |
03.10.2020
|
10:00 – 13:00 |
Uniwersytecka 25 (m. 110-168) |
05.10.2020
|
14:30 – 20:00 |
Uniwersytecka 29 (m. 4-169) |
06.10.2020
|
14:30 – 20:00 |
Roździeńskiego 86a (m. 3-94) |
07.10.2020
|
14:30 – 20:00 |
Roździeńskiego 86a (m. 96-178) |
* Opomiarowanie łazienek i toalet dotyczy wszystkich mieszkań, które miały wymienione podzielniki w I terminie
Uwaga! Komunikat dla Osiedla Gwiazdy. Firma ista Polska Sp. z o.o. uprzejmie prosi Państwa o obecność w mieszkaniu (zgodnie z tabelą powyżej) w dniach 14 i 15.09.2020 r. w godzinach 15:00-20:00 z uwagi na konieczność dokładnej inwentaryzacji instalacji centralnego ogrzewania w łazienkach i toaletach. Zgodnie z Regulaminem rozliczania, wszystkie grzejniki (również rurowe) znajdujące się w lokalu muszą zostać opomiarowane. W związku z tym prosimy o udostępnienie tych pomieszczeń w celu przeprowadzenia takiej inwentaryzacji oraz opomiarowania grzejników w tych pomieszczeniach. Niniejsza prośba dotyczy wszystkich lokali, również tych, w których wymiana podzielników ciepła na nowe już nastąpiła.
Z wyrazami szacunku firma ista Polska Sp. z o.o.
Osiedle LIGOTA
Termin I 27.07.2020 - 04.08.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
16.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Ligocka 70,70a |
16.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Wodospady 6,4a |
17.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Zielonogórska 13,15,17,19,21 Zielonogórska 13a,15a,17a,19a,21a |
17.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Wodospady 8a |
17.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Armii Krajowej 50a,50b,50c |
18.09.2020
|
15:00 – 19:00
|
Warmińska 9,11,13,15,17,19,19a,19b,19c,11a,11b,13a,13b,13c |
Osiedle ZAWODZIE
Termin I 28.07.2020 - 09.09.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
23.09.2020
|
15:00 – 20:00
|
Boh.M.Cassino 3 |
24.09.2020
|
15:00 – 20:00
|
Boh.M.Cassino 5 |
25.09.2020
|
16:00 – 20:00 |
1 Maja 122, 124, 126, 148, 150 |
05.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
1 Maja 156, 156a, 156b, 156c, 156d |
06.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
1 Maja 162a, 162b, 162c, 162d 1 Maja 162f, 162g, 162i |
07.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
1 Maja 108 1 Maja 110 1 Maja 110a 1 Maja 112 1 Maja 114c |
08.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
Racławicka 5 Racławicka 9, 11, 13
1 Maja 118b
1 Maja 158d
|
07.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
Hałubki 2, 2a Hałubki 6, 8 |
08.10.2020
|
16:00 – 20:00 |
Hałubki 6a, 8a
1 Maja 144, 146
|
05.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.M.Cassino 1 (m. 2-91) |
06.10.2020 |
16:00 – 18:00 |
Boh.M.Cassino 1 (m. 96-120) |
06.10.2020 |
17:00 – 20:00 |
Piaskowa 4 |
05.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Boh.M.Cassino 8
Boh.M.Cassino 6, 6a, 6b
|
07.10.2020 |
16:00 – 18:00 |
Boh.M.Cassino 10 |
07.10.2020 |
17:00 – 20:00 |
Boh.M.Cassino 12 |
Osiedle CENTRUM-I
Termin I 04.08.2020 - 26.08.2020
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
27.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Czerwińskiego 8
|
28.08.2020
|
14:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 11 |
28.08.2020
|
14:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 11a |
31.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 13 |
31.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 13a |
01.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 15 |
01.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 15a |
02.09.2020
|
14:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 7 |
02.09.2020
|
14:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 7a |
02.09.2020
|
14:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 9 |
03.09.2020 |
17:00 – 19:00 |
Grażyńskiego 9a |
04.09.2020 |
14:00 – 19:00 |
Katowicka 65 |
07.09.2020 |
15:00 – 19:00 |
Ordona 20 |
08.09.2020 |
15:00 – 19:00 |
Ordona 20a |
09.09.2020 |
17:00 – 19:00 |
Sokolska 46 |
09.09.2020 |
17:00 – 19:00 |
Sokolska 48 |
Osiedle GISZOWIEC
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
04.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 2,4
|
05.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 6,8,10,12,14,16,18,20,22,24 |
06.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 3,3a,3b |
07.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 26,28 |
07.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Karliczka 3,9 |
10.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Karliczka 25 |
11.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Karliczka 36 |
12.08.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 36,38,40,42,44 |
13.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Miła 46,48,50,52 |
14.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Miła 54,56,58 |
17.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Miła 5,5a |
18.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Miła 5b,5c |
19.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 1a |
20.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 1b |
21.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 3 |
24.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 5 |
25.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 7 |
26.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 1c |
27.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 47,47a,b,c |
28.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Miła 30,32,34 |
31.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 1d |
26.08.2020 |
11:00 – 15:00 |
Mysłowicka 8 (m.1-22) |
26.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 8 (m.23-44) |
26.08.2020 |
11:00 – 15:00 |
Mysłowicka 16 (m.1-22) |
26.08.2020 |
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 16 (m.23-44) |
27.08.2020 |
10:00 – 14:30 |
Mysłowicka 20 (m.1-28) |
27.08.2020 |
14:30 – 19:00 |
Mysłowicka 20 (m.29-56) |
27.08.2020 |
10:00 – 14:30 |
Mysłowicka 22 (m.1-28) |
27.08.2020 |
14:30 – 19:00 |
Mysłowicka 22 (m.29-55) |
28.08.2020 |
09:30 – 13:30 |
Mysłowicka 14 (m.1-22) |
28.08.2020 |
13:30 – 17:30 |
Mysłowicka 14 (m.23-44) |
31.08.2020 |
10:00 – 15:00 |
Miła 9 |
31.08.2020 |
14:00 – 19:00 |
Miła 9a |
01.09.2020 |
10:00 – 15:00 |
Miła 9b |
01.09.2020 |
14:00 – 19:00 |
Miła 9c |
02.09.2020 |
10:00 – 14:30 |
Miła 9d |
02.09.2020 |
14:00 – 19:00 |
Miła 7 |
02.09.2020 |
14:00 – 19:00 |
Miła 7a |
03.09.2020 |
16:00 – 19:00 |
Miła 7b |
03.09.2020 |
10:00 – 13:00 |
Mysłowicka 45,45a,45b |
03.09.2020 |
13:00 – 16:00 |
Mysłowicka 45c,45d,45e |
07.09.2020
|
09:00 – 13:30
|
Gościnna 5 |
07.09.2020
|
13:30 – 18:00
|
Gościnna 5a |
08.09.2020
|
09:00 – 13:30
|
Gościnna 5b |
08.09.2020
|
13:30 – 18:00
|
Gościnna 5c |
09.09.2020
|
09:00 – 13:30
|
Wojciecha 11 |
09.09.2020
|
13:30 – 18:00
|
Wojciecha 11a |
09.09.2020
|
18:00 – 20:00 |
Wojciecha 11b (m.1-15) |
10.09.2020
|
18:00 – 20:00 |
Wojciecha 11b (m.16-32) |
10.09.2020
|
09:00 – 13:30
|
Wojciecha 11c |
10.09.2020
|
13:30 – 18:00
|
Wojciecha 11d |
11.09.2020
|
09:00 – 11:00
|
Wojciecha 27 |
11.09.2020
|
11:00 – 13:00
|
Wojciecha 27a |
11.09.2020
|
13:00 – 15:00
|
Wojciecha 27b |
08.09.2020
|
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 47 |
08.09.2020
|
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 47a (m.1-20) |
09.09.2020
|
14:00 – 16:30
|
Wojciecha 47a (m.21-30) |
09.09.2020
|
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 47b |
09.09.2020
|
16:00 – 18:30
|
Wojciecha 47c (m.1-10) |
10.09.2020
|
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 47c (m.11-30) |
10.09.2020
|
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 47d |
11.09.2020
|
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 53 |
11.09.2020
|
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 53a (m.1-20) |
14.09.2020 |
14:00 – 16:30
|
Wojciecha 53a (m.21-30) |
14.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 53b |
15.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 51 |
15.09.2020 |
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 51a (m.1-20) |
16.09.2020 |
14:00 – 16:30
|
Wojciecha 51a (m.21-30) |
16.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 51b |
16.09.2020 |
16:00 – 18:30
|
Wojciecha 43a (m.1-10) |
17.09.2020 |
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 43a (m.11-30) |
17.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 43 |
21.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 43b |
21.09.2020 |
14:00 – 18:30
|
Wojciecha 43c (m.1-20) |
22.09.2020 |
14:00 – 16:30
|
Wojciecha 43c (m.21-30) |
22.09.2020 |
09:00 – 14:30
|
Wojciecha 43d |
22.09.2020 |
15:30 - 18:30
|
Wojciecha 40 (m.1-15) |
24.09.2020 |
14:00 - 17:30
|
Wojciecha 40 (m.16-32) |
23.09.2020 |
09:00 - 14.30
|
Wojciecha 40a |
23.09.2020 |
14:00 - 19:00
|
Wojciecha 40b |
24.09.2020 |
09:00 - 14:30
|
Wojciecha 40c |
21.09.2020 |
09:00 – 16:00
|
Wojciecha 7a |
21.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Wojciecha 7b (m.1-20) |
22.09.2020 |
09:00 – 12:00
|
Wojciecha 7b (m.21-32) |
22.09.2020 |
12:00 – 18:00 |
Wojciecha 7c |
22.09.2020 |
18:00 – 20:00 |
Wojciecha 7d (m.1-10) |
23.09.2020 |
09:00 – 13:00
|
Wojciecha 7d (m.11-32) |
23.09.2020 |
13:00 – 20:00 |
Wojciecha 7e |
24.09.2020 |
09:00 – 16:00
|
Wojciecha 7f |
24.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Wojciecha 7g (m.1-20) |
25.09.2020 |
09:00 – 12:00
|
Wojciecha 7g (m.21-32) |
25.09.2020 |
12:00 – 18:00
|
Wojciecha 7h |
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
21.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 3,3a,3b,5,5a,5b,5c
|
22.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 2,2a,4,4a,6,8,10,12,14,16,18,22,24,26,28,30,32 |
23.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Miła 34,36,38,40,42,44,46,48,50,52 |
24.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 1a,1b,1c,1d |
25.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Mysłowicka 3,5,7 |
25.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Karliczka 3,9 |
26.09.2020 |
10:00 – 12:00
|
Mysłowicka 47,47a,47b,47c |
28.09.2020 |
15:00 – 19:00 |
Karliczka 25,36 |
Osiedle GRANICZNA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
07.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Francuska 70b (m.1-30) |
08.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Francuska 70b (m.31-51) |
09.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 19 |
12.09.2020 |
09:00 – 13:00 |
Graniczna 25a,25b,25c |
12.09.2020 |
11:30 – 14:00 |
Graniczna 63 (m.1-7) |
15.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 63 (m.8-32) |
16.09.2020 |
16:00 – 18:00 |
Graniczna 63 (m.33-40) |
16.09.2020 |
17:00 – 20:00 |
Graniczna 63a (m.1-20) |
17.09.2020 |
16:00 – 19:00 |
Graniczna 63a (m.21-40) |
17.09.2020 |
18:00 – 20:00 |
Graniczna 63b (m.1-7) |
18.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 63b (m.8-34) |
21.09.2020 |
16:00 – 18:00 |
Graniczna 63b (m.35-40) |
21.09.2020 |
17:00 – 20:00 |
Graniczna 63c (m.23-40) |
22.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Graniczna 63c (m.1-22) |
23.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Paderewskiego 14,16 |
29.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Krasińskiego 26 |
30.09.2020 |
16:00 – 20:00 |
Krasińskiego 28 |
01.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Floriana 18,20 |
02.10.2020 |
16:00 – 20:00 |
Floriana 22 |
Osiedle MURCKI
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
31.08.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.1-15)
|
31.08.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 1 (m.16-30) |
31.08.2020 |
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 1 (m.31-45) |
01.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.46-60)
|
01.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 1 (m.61-75) |
01.09.2020 |
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 1 (m.76-90) |
02.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 1 (m.91-105) |
02.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 14 (m.1-15)
|
03.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 14 (m.16-30) |
03.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 14 (m.31-45) |
03.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Bohdanowicza 14 (m.46-60) |
03.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Bohdanowicza 2 (m.1-15)
|
04.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 2 (m.16-30) |
04.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Bohdanowicza 2 (m.31-45) |
05.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Bohdanowicza 2 (m.46-60) |
05.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Budryka 1 (m.1-15) |
05.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Budryka 1 (m.16-30) |
07.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Budryka 1 (m.31-45) |
07.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Budryka 1 (m.46-60) |
07.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Budryka 1 (m.61-75) |
08.09.2020
|
10:00 – 12:00 |
Budryka 2 (m.1-15) |
08.09.2020
|
12:00 – 14:00 |
Budryka 2 (m.16-30) |
09.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Czeczota 1 (m.1-15) |
09.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Czeczota 1 (m.16-30) |
09.09.2020
|
13:00 - 15:00 |
Czeczota 1 (m.31-45) |
09.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Czeczota 1 (m.46-60) |
10.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Czeczota 1 (m.61-75) |
10.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Czeczota 2 (m.1-15) |
10.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Czeczota 2 (m.16-30) |
10.09.2020
|
15:00 – 17:00 |
Kasprowicza 5 (m.1-12) |
10.09.2020
|
17:00 – 18:30 |
Kasprowicza 5 (m.13-24) |
11.09.2020
|
09:00 – 10:30 |
Mruczka 10 (m.1-10) |
11.09.2020
|
10:30 – 12:00 |
Mruczka 10 (m.11-21) |
11.09.2020
|
12:00 – 14:00 |
Mruczka 5a (m.1-15) |
11.09.2020
|
14:00 – 16:00 |
Mruczka 5a (m.16-30) |
11.09.2020
|
16:00 – 18:00 |
Mruczka 5a (m.31-46) |
14.09.2020
|
09:00 – 10:30 |
Mruczka 7 (m.1-9) |
14.09.2020
|
10:30 – 12:00 |
Mruczka 7 (m.10-18) |
14.09.2020
|
12:00 – 13:30 |
Mruczka 8 (m.1-10) |
14.09.2020
|
13:30 – 15:00 |
Mruczka 8 (m.10-20) |
14.09.2020
|
15:00 – 16:30 |
Mruczka 9 (m.1-10) |
14.09.2020
|
16:30 – 18:00 |
Mruczka 9 (m.11-21) |
16.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Strzeleckiego 3 (m.1-15) |
16.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Strzeleckiego 3 (m.16-30) |
16.09.2020
|
13:00 – 15:00 |
Strzeleckiego 4 (m.1-15) |
16.09.2020
|
15:00 – 17:00 |
Strzeleckiego 4 (m.16-30) |
16.09.2020
|
17:00 – 18:30 |
Strzeleckiego 4 (m. 31-45) |
17.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Strzeleckiego 4 (m.46-60) |
17.09.2020
|
11:00 – 13:00 |
Strzeleckiego 4 (m.61-75) |
17.09.2020
|
13:00 – 14:30 |
Tokarskiego 2 (m.1-12) |
18.09.2020
|
09:00 – 11:00 |
Tokarskiego 2 (m.13-24) |
18.09.2020
|
11:00 – 12:30 |
Tokarskiego 4 (m.1-12) |
18.09.2020
|
12:30 – 14:00 |
Tokarskiego 4 (m.13-23) |
Osiedle im. ks. P. Ściegiennego
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
08.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.1-20) |
09.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.21-40) |
10.09.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.41-60) |
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 114 (m.61-70)
|
14.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.1-17)
|
15.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.18-44) |
16.09.2020 |
15:00 – 20:00 |
Józefowska 116 (m.45-70) |
17.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.1-27) |
18.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.28-52) |
21.09.2020
|
15:00 – 20:00 |
Józefowska 118 (m.53-70) |
Osiedle im. A. Zgrzebnioka
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres
|
29.09.2020
|
15:00 – 19:00 |
Bocianów 1,3,5,7,15,17 |
01.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Bocianów 2,4,8,10,12 |
01.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Zgrzebnioka 10,12,14
|
02.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Zgrzebnioka 2,4,6,8,16,18,20
|
05.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Łabędzia 1,3,5,7,9,11,13,15 |
06.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Łabędzia 17,19,21,4,4a,4b |
06.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Kolibrów,4,4a,4b |
07.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Kolibrów 6,8,8a,10,12,14 |
08.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Kolibrów 7,7a,16,16a,15,17,19,21 |
09.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Kolibrów 18,18a |
09.10.2020
|
15:00 – 19:00 |
Lelków 2,4,5,7,10 |
12.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Cyranek 37 |
12.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Zimorodków 1,3,17,19,38 |
13.10.2020 |
15:00 – 19:00 |
Bocianów 9,11,13,14,16,18 |
|