|
Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że przedstawiciele firmy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o., w związku z kończącym się ustawowym pięcioletnim okresem legalizacyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany wodomierzy w lokalach zarządzanych przez Spółdzielnię. Wymiana jest podyktowana wymogami przepisów prawnych, warunkujących możliwość dokonywania indywidualnych rozliczeń kosztów zużycia wody.
Firma Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. zastąpiła firmę ista Polska jako operatora wymiany i rozliczeń kosztów zużycia wody.
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do wodomierzy tj. odsunięcie obudów, mebli i przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Informujemy także, że przyłącze wodomierza nie może być zamurowane lub nadmiernie obudowane i zapłytkowane, a otwór rewizyjny musi zapewniać możliwość wykonania prac instalacyjnych. Podczas prac powinien być obecny właściciel/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba.
Pracownicy firmy Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. nie pobierają żadnych opłat.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość. Firma Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
Telefon kontaktowy do kierownika prac Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.
Pon.-Pt. godz. 10:00-18:00 Tel: 575 926 577
os. Haperowiec
Termin I
|
Adres
|
Nr mieszkania
|
Godziny
|
Data
|
| Sokolska 33 |
1-199 + LU |
10:00-18:00 |
04.07.2025 |
Termin II
|
Adres
|
Nr mieszkania
|
Godziny
|
Data
|
| Sokolska 33 |
4 - 99 + LU 5, LU 6, I, II, V |
10:00-18:00 |
15.07.2025 |
| Sokolska 33 |
101 - 197 |
10:00-18:00 |
16.07.2025 |
|