Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje mieszkańców, że w niżej wymienionym terminie przedstawiciele firmy ista Polska, w związku z kończącym się okresem gwarancyjnym, będą dokonywać odczytu i wymiany podzielników kosztów ciepła w mieszkaniach.
- czerwiec – Superjednostka, Wierzbowa, HPR, Janów
- lipiec – Centrum-I, Ligota, Ścigały, Szopienice, Gwiazdy
- sierpień – Giszowiec, Zawodzie
- wrzesień – Ściegiennego, Graniczna, Zgrzebnioka, Murcki
- październik – Kukuczki, Śródmieście
Uprzejmie prosimy o umożliwienie łatwego dostępu do grzejników tj. odsunięcie przedmiotów uniemożliwiających swobodny dostęp podczas wymiany.
Zabezpieczenia koronawirus: Pracownicy będą wyposażeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz płyn do dezynfekcji. W czasie wymiany prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu od pracowników dokonujących wymiany oraz w miarę możliwości pozostawienie otwartych okien. Prosimy również o przygotowanie własnego długopisu do podpisu protokołu. W przypadku gdy ktoś z Państwa obecnie przechodzi okres kwarantanny prosimy o nie udostępnienie mieszkania.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
Osiedle HPR
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
01.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.1-27)
|
02.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.28-52)
|
03.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.53-77)
|
04.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.78-113)
|
05.06.2020
|
14:30 – 20:00
|
Sokolska 33 (m.114-163)
|
Termin II
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
08.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Sokolska 33
|
09.07.2020
|
16:00 – 20:00
|
Sokolska 33
|
Osiedle WIERZBOWA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
09.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Klonowa 33
|
10.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Klonowa 31
|
12.06.2020
|
14:30 – 17:00
|
Brzozowa 36,36a
|
15:30 – 19:00
|
Brzozowa 38,38a
|
16:30 – 20:00
|
Brzozowa 40,40a
|
15.06.2020
|
16:00 – 20:00
|
Grabowa 7,7a
|
16.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Brzozowa 30
|
17.06.2020
|
17:00 – 20:00
|
Topolowa 31
|
18.06.2020
|
15:00 – 20:00
16:00 – 18:00
17:00 – 20:00
|
Wierzbowa 26
Brzozowa 26,26a
Brzozowa 42,42a
|
19.06.2020
|
14:30 – 19:00
15:00 – 20:00
|
Brzozowa 44,46
Wierzbowa 28
|
22.06.2020
|
16:30 – 20:00
|
Grabowa 5,5a
|
23.06.2020
|
17:00 – 20:00 |
Wierzbowa 44
|
24.06.2020
|
17:00 – 20:00 |
Wierzbowa 46
|
25.06.2020
|
16:00 – 18:00
17:00 – 20:00
|
Klonowa 34,34a
Wierzbowa 27,29
|
26.06.2020
|
14:30 – 20:00 |
Wierzbowa 19,21
|
29.06.2020
|
16:00 – 20:00 |
Wierzbowa 31,33,35,37
|
02.07.2020
|
16:00 – 20:00 |
Wierzbowa 38
|
03.07.2020
|
14:30 – 20:00 |
Wierzbowa 40,42
|
Osiedle SUPERJEDNOSTKA
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
24.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 16 (m. 1-90)
Korfantego 18 (m. 1-75)
Korfantego 20 (m. 1-30)
|
25.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 20 (m. 30-90)
Korfantego 22 (m. 1-90)
Korfantego 24 (m. 1-75)
|
29.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 26 (m. 1-90)
Korfantego 28 (m. 1-90)
|
01.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Korfantego 30 (m. 1-75)
Korfantego 32 (m. 1-90)
|
Osiedle JANÓW
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
17.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 45,47,49
|
18.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 51,53,52,54
|
19.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 60,63,65,67,69
|
22.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 61,61a,61b,61c
|
23.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 81,56,58
|
26.06.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamkowa 83,85,87,89
|
Osiedle SZOPIENICE
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
02.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119c
|
02.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamenhofa 16
|
03.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 91d
|
06.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119e
|
07.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119f
|
07.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Zamehofa 18 |
08.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 93b |
08.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Bednorza 32-38 |
09.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 93d |
09.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Bednorza 24-30 |
10.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 91c |
13.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Morawa 119d |
14.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 1,3,5,1a,3a,5a |
15.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 5,7 |
16.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 9,11 |
17.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 7,9,7a |
20.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Przedwiośnie 9a,7b,9b |
21.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 13 |
21.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Hallera 28e |
22.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Osiedlowa 15 |
22.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Hallera 28f |
23.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Hallera 28g, 32a-d |
24.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Hallera 32e-32h |
Osiedle IM. KS. F. ŚCIGAŁY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
06.07.2020
|
16:00 – 19:30
|
Nadgórników 2,4
|
08.07.2020
|
15:00 – 19:30
|
Markiefki 32,34,36
|
09.07.2020
|
15:00 – 20:00
|
Ścigały 2,2a,4
|
10.07.2020
|
15:00 – 19:00
|
Ścigały 6,8
|
10.07.2020
|
14:30 – 19:30
|
Nadgórników 6,8,10 |
13.07.2020
|
15:00 – 19:30
|
Markiefki 37
|
14.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Markiefki 39 |
15.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Nadgórników 12,12a |
16.07.2020
|
15:00 – 20:00 |
Nadgórników 12b,12c |
17.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Markiefki 41 |
20.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wróblewskiego 7a |
21.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wróblewskiego 7b |
22.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wajdy 23
|
23.07.2020
|
15:00 – 19:30 |
Wajdy 25
|
24.07.2020
|
15:00 – 19:00 |
Wajdy 27
|
Osiedle GWIAZDY
Termin I
Data odczytu
|
Godziny
|
Adres nieruchomości
|
13.07.2020
|
14:30 – 20:00
|
Uniwersytecka 25 (m.1-35)
|
14.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.36-70)
|
15.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.71-105)
|
16.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 25 (m.106-140)
|
17.07.2020
|
14:30 – 18:30 |
Uniwersytecka 25 (m.141-168)
|
20.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.1-35)
|
21.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.36-70)
|
22.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.71-105)
|
23.07.2020
|
14:30 – 19:00 |
Uniwersytecka 29 (m.106-140)
|
24.07.2020
|
14:30 – 18:30 |
Uniwersytecka 29 (m.141-169)
|
|